Your Cart : 0 item
Total : Bedava
Your Cart is currently empty!
Product update

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home4/ferhat/public_html/ictcevredanismanlik.com/modules/mod_sj_hk_minicart_pro/tmpl/default_list.php on line 25
checkout
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 03124732829
  • 02165765401

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

ICTSERT Cevre Danışmanlık olarak Çevre birimi oluşturma ve Çevre Görevlisi bulundurma zorunluluğu olan Tesislere Çevre Danışmanlık Hizmeti verilmektedir. Verilen çevre danışmanlık hizmetleri aşağıdakileri kapsamaktadır. 
1. Çevre Danışmanlık Firması tesisinizde çalıştıracağı Çevre görevlisi (Çevre görevlileri Çevre Mühendisliği Alanından Mezundur) ismini sözleşmeye müteakip 15 gün içerisinde tüm belgeleri ile birlikte(Diploma,sertifika,iş akdi,iyi hal belgesi vb.)idaremize bildirecektir. 
2. Çevre Danışmanlık Firması en az ayda bir tam gün bir çevre görevlisini tesisinizde çalıştıracaktır. 
3. Firma herhangi bir nedenle çevre görevlisinin ayrılması veya firma tarafından değiştirilmesi durumunda hemen tesisinize durum bildirilecek ve en geç 15 gün içerisinde yeni bir Çevre görevlisi vazifelendirilecektir. 
4. Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından ya da bakanlıkça yetkilendirilmiş kurum ve kuruluşlardan “Çevre Görevlisi’’olduğuna dair sertifikaya sahiptirler.

 

 

 

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'